Stará kožená sedačka

Podědili jste nádherný starý kousek koženého nábytku po babičce máte k němu vztah, ale už nevypadá jako dřív. Chcete ho dle možností dostat do kondice ? Nebo máte sedací soupravu o kterou jste se léta nestarali ? Máme pro Vás pár rad.

Kůže je přírodní materiál a stejně jako naše kůže potřebuje péči. A i zde platí čím starší tím větší péči potřebude.

Proto i zde je potřeba použít logiku. Základem úspěchu je kůži dobře vyčistit (odstravit mastnotu a otevřít její póry ) doporučujeme : http://www.cisteni-kuze.cz/oeistuucuu-shop/eshop/2-1-Cisteni-kozenych-sedacek/0/5/9-LEATHER-SOFT-CLEANER-250ml-cistic-na-kuzi

poté je třeba dát kůži jednorázovou koncentrovanou výživu - "šokovou regeneraci" ideálním přípravkem je LM Vital : http://www.cisteni-kuze.cz/oeistuucuu-shop/eshop/7-1-Regenerace-kuze takový přípravek Vaši kůži zjemní a hlavně obnoví původní vlastnosti kůže.

Odstraní drobné škrábance a kůže přestane vrzat. Na závěr se musí kůže uzavřít a naimpregnovat, aby byla odolnější proti vnějším vlivům.

Při použití výše uvedených přípravků doporučujeme pro závěrečnou péči přípravek LM Cream http://www.cisteni-kuze.cz/oeistuucuu-shop/eshop/0/0/5/11-LEATHER-PROTECTION-CREAM-250ml-impregnace-kuze. Pro dokonalou péči je třeba vždy používat přípravky jedné značky.