Pro základní funkčnost, zpříjemnění používání webu, analytické účely a v případě udělení souhlasu také pro účely cílení reklamy využíváme soubory cookies. Nastavení vlastních preferencí cookies můžete kdykoli upravit odkazem ve spodní části stránek.

Odmítnout vše můžete zde.

       

Stará kožená sedačka

Podědili jste nádherný starý kousek koženého nábytku po babičce máte k němu vztah, ale už nevypadá jako dřív. Chcete ho dle možností dostat do kondice ? Nebo máte sedací soupravu o kterou jste se léta nestarali ? Máme pro Vás pár rad.

Kůže je přírodní materiál a stejně jako naše kůže potřebuje péči. A i zde platí čím starší tím větší péči potřebude.

Proto i zde je potřeba použít logiku. Základem úspěchu je kůži dobře vyčistit (odstravit mastnotu a otevřít její póry ) doporučujeme : http://www.cisteni-kuze.cz/oeistuucuu-shop/eshop/2-1-Cisteni-kozenych-sedacek/0/5/9-LEATHER-SOFT-CLEANER-250ml-cistic-na-kuzi

poté je třeba dát kůži jednorázovou koncentrovanou výživu - "šokovou regeneraci" ideálním přípravkem je LM Vital : http://www.cisteni-kuze.cz/oeistuucuu-shop/eshop/7-1-Regenerace-kuze takový přípravek Vaši kůži zjemní a hlavně obnoví původní vlastnosti kůže.

Odstraní drobné škrábance a kůže přestane vrzat. Na závěr se musí kůže uzavřít a naimpregnovat, aby byla odolnější proti vnějším vlivům.

Při použití výše uvedených přípravků doporučujeme pro závěrečnou péči přípravek LM Cream http://www.cisteni-kuze.cz/oeistuucuu-shop/eshop/0/0/5/11-LEATHER-PROTECTION-CREAM-250ml-impregnace-kuze. Pro dokonalou péči je třeba vždy používat přípravky jedné značky.